Teslimat Şekilleri

Hafta İçi 16:00' dan önce verilen siparişler ile cumartesi 12.00' dan önce verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.

Siparişiniz, istenilen Kargo firması tarafından copellioto.com  veya copelli.com.tr ’da belirtilmiş olan kargo alt limit bedeli dikkate alınarak ÜCRET ALICI olarak tarafınızca belirlenen kargo şirketine teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Ürünler, ürün sertifikası, fatura ve irsaliye belgesi ile birlikte özel ambalajında belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir.

Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilmektedir. (Stoğumuzda olan ürünler için 1-2 iş günü, sipariş edilmesi gereken ürünler için ürün çeşidine göre değişiklik gösterip, ortalama 1-3 hafta)

Hafta İçi 16:00' dan önce verilen siparişler ile cumartesi 12.00' dan önce verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.

Hazırlanan siparişler, kargo firmasına cumartesi, pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir. Kargo firması pazar, resmi tatil ve bayram günleri teslimat yapmamaktadır.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde site üzerinden bilgilendirilirsiniz.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi  copellioto.com veya copelli.com.tr 'a geri getirir.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız.  copellioto.com veya  copelli.com.tr ' sipariş yetkilisine iletişim formu'nu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Siparişinizin durumunu, sipariş takibi sayfasından inceleyebilirsiniz.

 

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu'nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yorumunuzu Ekleyin